Trwa ładowanie ekranu...

Rezerwacja online

Przyjazd:
Wyjazd:
Już od

150/ POBYT

Sprawdź dostępność

Oferta weselna

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę w zakresie organizacji przyjęcia weselnego w Panorama Hotel. U nas znajdziecie niepowtarzalną atmosferę, która sprawi, że ten jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu, na długo pozostanie w pamięci Państwa i zaproszonych gości.

Do dyspozycji Państwa oddajemy, bezpłatnie przestronną salę restauracyjną mieszczącą do 110 osób z tarasem, z którego rozciąga się malowniczy widok na panoramę Szczecina. Sala ta posiada duży parkiet oraz podest dla zespołu muzycznego. Obok sali restauracyjnej znajduje się sala Kopernik dostosowana do przyjęcia dla 40 osób.

Jeżeli planujecie kameralne przyjęcie dla 20 osób, to w naszej ofercie znajdziecie małą salę idealną na tego typu imprezy. A dla osób, które nie przywiązują dużej wagi do tradycji proponujemy nasz Klub Nocny, w którym już niejednokrotnie organizowaliśmy szalone wieczory kawalerskie, przyjęcia weselne i poprawiny.

Każda z wymienionych sal jest przez nas dekorowana subtelną dekoracją w wybranej przez Państwa tonacji kolorystycznej.

Dla Nowożeńców oddajemy pokój z niespodzianką na noc poślubną gratis a dla gości weselnych pokoje w cenie specjalnej.

Nasz Szef kuchni przygotował trzy przykładowe zestawy weselne, w których znajdziecie Państwo tylko niewielką część naszych możliwości kulinarnych. Dodatkową atrakcją Państwa przyjecia mogą być: bufet wiejski, pieczone prosię lub pieczony dzik - serwowany przez kucharza. Z pewnością dostosujemy się do Państwa życzeń z uwzględnieniem budżetu jakim dysponujecie.

Zestaw weselny nr 1 - 160 zł / osobę

Zestaw weselny nr 2 - 185 zł / osobę

Zestaw weselny nr 3 - 250 zł / osobę

Propozycje dań do własnej kompozycji

Do każdego z pakietów oferujemy specjalne prezenty

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny, Dział Marketingu i Sprzedaży tel. 91 466 88 99, tel/fax 91 466 88 97 lub recepcja tel. 91 466 88 88.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij